+38 044 545-77-31
Отдел продаж
Заказать звонок
Режим работы:
Пн-Пт 8:00—18:00
КАТАЛОГ ТОВАРОВ
0
Товары в корзине
корзина пуста
0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Балансування димососу ДН-15


Компанія "Провент" уклала договір з клієнтом ТОВ кабельний завод "ЕНЕРГОПРОМ" про надання послуги з балансування димососу ДН-15 з електродвигуном 250 кВт/1500 оборотів за схемою №3.

Після укладання договору та внесення оплати клієнтом, фахівці компанії “Провент” одразу вирушили на об'єкт для проведення огляду обладнання на місці, його діагностики та відновлення працездатності.

Цього разу майстри “Провент” вирушили до Дніпропетровської області, м. Новомосковськ, щоб у максимально стислий термін вирішити питання дисбалансу обладнання.

Про клієнта: ТОВ кабельний завод "Енергопром"

Кабельний завод «Енергопром» один із великих виробників та постачальників кабельно-провідникової продукції в Україні. Завдання підприємства полягає в тому, щоб забезпечувати споживачів широким асортиментом кабелів та дротів українського виробництва..

Завод розпочав свою роботу у 1995 р. у м. Дніпро, зараз це продуктивне та перспективне підприємство. Основна мета заводу - виробництво та випуск силових кабелів з пластиковою ізоляцією з мідними та алюмінієвими жилами перетином від 1х1 кв.мм до 5х50 кв.мм напругою 660В та перетином від 1х1 кв.мм до 5х240 кв.мм напругою 1000В та 60 використання у різних сферах.

Продукція кабельного заводу «Енергопром» необхідна багатьом підприємствами не лише в Україні, а й в інших країнах, тому робота технічного обладнання на самому заводі має бути злагодженою, функціонувати у постійному режимі та без збоїв.

Розуміючи це експерти “Провент” практично одразу взялися до роботи та забезпечили правильне функціонування агрегату, який відповідає за видалення димових газів у котельні підприємства.

У чому полягало завдання для “Провент”?

Оскільки димосос так сильно "трясло", що клієнт зробив посилення конструкції димососа за рахунок швелерів приварених до корпусу та станини агрегату. Ключовим же нашим завданням було дослідити причини несправності, виявити їх та усунути.

Основний фронт робіт полягав у балансування Димососа ДН-15 з електродвигуном 250 кВт/1500 оборотів за схемою №3 (показано на головному фото).

Якщо у вас на підприємстві виникла така ж проблема, спеціалісти “Провент” зможуть вирішити її на професійному рівні, виконавши якісне балансування обладнання. Докладніше про послугу балансування читайте в матеріалі на сайті.

Виникли питання, тоді зв'яжіться з нами, за допомогою онлайн-чату або поговоріть з кваліфікованим менеджером, використовуючи контакти на сайті.

Консультація

Фахівці ПРОВЕНТ, зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Що було зроблено до приїзду фахівців: підготовчі роботи клієнта

Ще до приїзду фахівців на об'єкт клієнт самостійно виконав кілька видів важливих підготовчих робіт:

  • перевірка всіх підшипникових вузлів;
  • огляд підшипників в електродвигуні (всі підшипники опинилися в робочому стані, їх заміна не знадобилася);
  • проведення чищення робочого колеса.

Етапи роботи "Провент"

Виконання робіт відбувається у кілька етапів:

  1. На початку ознайомилися з фронтом робіт.
  2. Виконали перевірку справності всіх вузлів обладнання (без цього балансування безглуздо).
  3. І лише після проведення попереднього огляду – приступили до балансування.


Термін виконання балансування димососа з електродвигуном.

Професіоналізм, чіткий план виконання робіт, послідовність, зацікавленість у якнайшвидшому відновленні правильної працездатності обладнання, підготовчі роботи, зроблені клієнтом, допомогли експертам “Провент” усунути дисбаланс у стислий термін.

Що одержав клієнт?

Через те, що колесо димососа вже було дуже зношене, виконувати балансування було надзвичайно важко. Потрібно було повісити близько 8 грузиків, щоб привести всі показники в норму. Адже співробітники “Провент” – професіонали своєї справи, робота була виконана якісно, вчасно та на високому рівні. Завдяки якісному балансуванню обладнання прослужить ще деякий час і його не доведеться зупиняти в опалювальний сезон для ремонту. Але, на жаль, клієнту доведеться в найближчому майбутньому поміняти колесо, оскільки видно дуже велике зношування.

Уповноважені клієнтом представники при прийомі роботи від співробітників “Провент” вирішили перевірити працездатність та запустили на 30 хвилин димосос при повному навантаженні. Як результат: димосос відпрацював відмінно і клієнт отримав повністю робочий агрегат.