+38 044 545-77-31
Отдел продаж
Заказать звонок
Режим работы:
Пн-Пт 8:00—18:00
КАТАЛОГ ТОВАРОВ
0
Товары в корзине
корзина пуста
0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Балансування вентиляторів для зерносушарок

Балансування групи вентиляторів

На цей раз фахівці компанії “Провент” вирушили для надання послуги з балансування цілої групи вентиляторів на підприємстві ПП «Макарів-Агробуд». Це одна з найбільш затребуваних робіт в обслуговуванні промислового обладнання, оскільки навіть при найменшому відхиленні можуть бути досить сильні вібрації. Тому дуже важливо, щоб цю послугу надавали фахівці з наявністю релевантного досвіду, необхідного обладнання та успішних кейсів у цій справі. Експерти Провент є професіоналами своєї справи, оскільки ми з 2013 року займаємося наданням послуги усунення дисбалансу. Досвідчені фахівці та точне обладнання – запорука виконання всіх необхідних операцій у найкоротші терміни та з високою якістю.

Клієнт: ПП «Макарів-Агробуд»

Приватне підприємство "Макарів-Агробуд" обробляє 6000 га і є частиною великого сімейного бізнесу. Крім підприємства у Київській області, у Макарівському районі с. Наливайківка, до нього входять ще кластер на Миколаївщині з площею 18000 га та підприємство з 2000 га на Черкащині. Остання спеціалізується на скотарстві.

Тут, поблизу Макарова, основний напрямок – вирощування кукурудзи, пшениці, сої та соняшника. Справжньою гордістю підприємства є комплекс із приймання та сушіння зерна. Крім можливості одночасного зберігання зерносушильного комплексу – 12 тисяч тонн, він унікальний для України тим, що функціонує на соломі.

Консультація

Фахівці ПРОВЕНТ, зв'яжуться з Вами найближчим часом.

У чому полягало завдання для експертів Провент?

Фахівцям потрібно було визначити причину дисбалансу, виконавши діагностування, а також потрібно відбалансувати таке обладнання:

  • 6 вентиляторів ВЦ 4-75 №10 з двигуном 55 кВт за схемою №5
  • 8 вентиляторів ВЦ 4-75 №3,15 з двигуном 3 кВт.

Підготовчі роботи клієнта

До приїзду майстрів Провент на об'єкт, деякі роботи, як підготовчі, перед балансуванням були виконані самим клієнтом:

  • поміняно підшипникові вузли та ремені на промузлах вентиляторів ВЦ 4-75 №10;
  • була зроблена заміна та натяжка ременів на шківах.

Поетапне вирішення проблеми фахівцями Провент

Для усунення дисбалансу на даному об'єкті робота виконувалась у декілька етапів:

  • Спочатку було зроблено огляд та діагностика всіх вентиляторів.
  • У ході огляду і на початку діагностики було виявлено, що раніше вже робилося балансування, але процедура була безуспішною.
  • Фахівці Провент зауважили, що на колесах наварені великі вантажі, які не вирішували проблему, а навпаки, давали дисбаланс.
  • Потрібно було обрізати приварені раніше грузики.
  • Потім необхідно було приварити нові вантажі, згідно з показниками приладів.
  • У результаті проблема була вирішена і вентилятори почали працювати як нові.

Крім того, в процесі роботи майстри виявили, що на одному з вентиляторів були розбиті підшипники, тому порекомендували клієнту їх поміняти. Даний вид ремонту, за бажанням клієнта, також виконуватиметься нашими фахівцями.

Ще в ході діагностики 8 маленьких вентиляторів ВЦ 4-75 №3,15 з двигуном 3 кВт було виявлено, що балансування необхідне лише для одного вентилятора. Таким чином, клієнт заощадив гроші, заплативши лише за діагностику 7 штук та за балансування одного маленького вентилятора.

Витрачений час на балансування та інші процеси

Незважаючи на непередбачені проблеми, які були виявлені під час огляду та діагностики, експерти Провент, як завжди, завдяки професійному підходу змогли успішно вирішити проблему, що виникла на об'єкті.

Результати роботи

Що одержав клієнт? Експерти Провент усунули дисбаланс, тому клієнт підготовлений до прийому врожаю та задоволений професійним підходом, а також результатами роботи. Обладнання - вентилятори на сушках, повністю готове для прийому та сушіння будь-якої зернової продукції.

Дізнатися більше про послугу балансування і чому важливо, щоб її надавали експерти, ви можете в матеріалі Провент.

Потрібно отримати допомогу з усунення дисбалансу? Зв'яжіться з нами по телефону або напишіть нам у наш онлайн-чат. Наші експерти на зв'язку та готові допомогти!