+38 044 545-77-31
Отдел продаж
Заказать звонок
Режим работы:
Пн-Пт 8:00—18:00
КАТАЛОГ ТОВАРОВ
0
Товары в корзине
корзина пуста
0КорзинаПусто0 грн.
Товары в корзине
корзина пуста
КАТАЛОГ ТОВАРОВ

Балансування вентиляторів шахти для сушіння зерна

Балансування вентиляторів для ТОВ СП «Нібулон»

Компанія "Провент" перемогла у конкурентному відборі та була обрана як підрядник для надання послуг з балансування вентиляторів сушильної шахти ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІБУЛОН".

Після того, як було укладено договір на надання послуги з балансування, фахівці виїхали на два об'єкти: у Миколаївській області та Черкаській обл., щоб оперативно відбалансувати вентилятори та усунути проблему сильної вібрації.

Про клієнта: ТОВ СП «Нібулон»

Компанія "Нібулон" є ровесником незалежної України. Саме “Нібулон” побудував сучасний та цивілізований ринок зерна в Україні, створивши найпотужнішу розвинену мережу елеваторів та річкових перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одночасного зберігання зерна понад 2,25 млн. тонн – найбільшу в країні. Компанія надає послуги європейського рівня безпосередньо агровиробникам 13 регіонів, де знаходяться підприємства.

"Нібулон" є однією з найбільших агрокомпаній України, яка забезпечує контроль над усіма стадіями руху зерна ланцюжком "поле – лінійні елеватори – перевантажувальний термінал". Компанія входить до топ-5 експортерів зернових України.

Тому зупинка підприємства навіть на один день - це серйозна проблема, особливо, у цей нелегкий час для України.

Розуміючи важливість цього та невідкладність ситуації у розпал агросезону, фахівці “Провент” забезпечили якнайшвидше усунення проблеми, у найкоротші терміни.

Проблема на об'єкті й у чому полягала завдання для “Провент?

Навіть дисбаланс одного вентилятора приводив у рух (трясло) всю шахту.

Перед фахівцями "Провент" стояли два ключові завдання:

  1. Виконати перевірку функціонування всіх вентиляторів сушильної шахти.
  2. Провести балансування вентиляторів із використанням спеціалізованого обладнання..

Які підготовчі роботи було виконано клієнтом?

Перед виконанням робіт з балансування клієнт самостійно провів такі роботи:

  • поміняв підшипникові вузли на валах;
  • на деяких вентиляторах було замінено вали;
  • здійснив перевірку натяжки ременів.

Підготовка клієнта сприяла кращим результатам. Якби вищезазначені завдання були б зроблено, то балансування можна було зробити, але за кілька місяців потрібно було б знову їхати і балансувати. Тому клієнт пішов правильним шляхом і зробив заміну деталей, що вийшли з ладу. Що це дало? Тепер, за дотримання правил експлуатації, можна на кілька років забути про проблеми дисбалансу.

Етапи проведення робіт компанією "Провент"

Робота виконувалася у кілька етапів:

  1. Приїхавши на місце, фахівці ознайомились із фронтом робіт.
  2. Далі, використовуючи спеціалізоване обладнання, по черзі відключали всі вентилятори шахти і по одному йшли та перевіряли кожен вентилятор (їх було 6 шт. на одній шахті).
  3. Виконали перевірку роботи підшипникових вузлів, підшипників електродвигунів та самих робочих коліс..
  4. Збалансували всі 6 вентиляторів.

Термін виконання балансування на обох об'єктах

Оскільки фахівці мали чіткий план робіт, були зацікавлені у максимально швидкому усуненні проблеми, а також за рахунок попередньо проведених робіт самим клієнтом, відновлювальні завдання щодо усунення дисбалансу були виконані у найкоротший термін.

Що одержав клієнт?

Результат. Фахівці компанії “Провент” повністю усунули дисбаланс та нормалізували роботу шахти, забезпечивши її ідеальне функціонування. Клієнт повністю задоволений отриманим результатом.

Фахівці компанії “Провент” виконують професійне балансування вентиляторів. Детальніше про послугу балансування та чому найкраще довірити цю роботу професіоналам, читайте тут.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами по телефону або напишіть нам у наш онлайн чат. Наші експерти на зв'язку та готові допомогти!

Консультація

Фахівці ПРОВЕНТ, зв'яжуться з Вами найближчим часом.